سفارش خرید استکان شیشه ای دسته دار از معتبرترین فروشگاه

استکان شیشه ای دسته دار یک نوع از انواع استکان ها می باشد که بسیار مورد نیاز مردم است و کاربرد های بسیار زیاد و فراوانی دارد. این استکان ها، بسیار زیبا و شیک هستند و دارای کیفیت‌ های گوناگونی می باشند و در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود و به بازار عرضه می گردد. شما می توانید برای خرید استکان شیشه ای دسته دار، از معتبرترین فروشگاه های ما آن ها را سفارش دهید و خریداری نمایید و به مصرف خود برسانید و یا برای میهمانان خود از این استکان ها پذیرایی نمایید.

سفارش خرید استکان شیشه ای دسته دار از معتبرترین فروشگاه

راهنمای جامع خرید استکان مرغوب

راهنمای جامع خرید استکان مرغوب استکان یک نوع وسیله پذیرایی می باشد که در تمامی خانه ها یافت می شود و مردم علاقه زیادی به این استکان ها دارند و از آن ها می توان در مصارف گوناگون استفاده نمود. از جمله برای چای، شربت، نوشیدنی و غیره می توان از این استکان های زیبا و استکان شیشه ای جدید، استفاده نمود. استکان ها انواع مختلف و گوناگونی دارد و دارای طرح های بسیار زیادی است و همچنین سایز بندی استکان ها متفاوت است.

استکان های کوچک، استکان های متوسط و استکان های بزرگ همگی دارای مصارف خاص و به خصوص خود می باشند که می توان از آن ها استفاده نمود. این وسیله برای خانم ها بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا اولین وسیله برای پذیرایی از میهمانان خود است که مورد استفاده قرار می گیرد و به چشم دیده می شود و مورد قضاوت قرار می گیرد، و باعث می شود که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب نماید.

استکان چای مجلسی باید دارای ویژگی های خاص خود باشد و ما در هنگام خرید باید بدانیم که یک استکان خوب و مرغوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد. در ادامه به چند مورد از ویژگی های استکان های مرغوب می پردازیم:

 • عدم تخلخل: استکان ها نباید متخلخل باشد و نباید عطر و طعم دیگر موادی که قبلا در آن نوشیده شده است را در خود نگه دارد، چراکه طعم و مزه ی چای یا نوشیدنی که قرار است در آن باشد را عوض می کند.
 • نگهداری: استکان باید به گونه ای باشد که حرارت را در خود به آرامی پخش نماید و زود چای را سرد نکند و یا این که دارای دهانه ی گشاد نباشد که چای زود سرد شود.
 • لبه: استکان ها باید دارای لبه های باریک تر باشند تا بتوان به آسانی چای را در آن نوشید.
 • مواد سالم: این استکان ها باید از مواد سالم تولید شده باشند و مواد شیمیایی نداشته باشند، چون مواد شیمیایی در صورت حرارت دیدن باعث می‌ گردد که مواد داخل آن، به درون چای نفوذ کند و باعث مریضی گردد.
 • زیبایی: این استکان ها باید دارای شکل و شمایل خوب و زیبایی باشد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب نماید.
 • کیفیت: کیفیت استکان ها بسیار مهم است و باید دارای کیفیت خوب و بی نظیری باشد، به این گونه که موقع چای ریختن به زودی نشکند.
 • مقاومت: استکان ها باید دارای مقاومت بسیار زیادی باشند که در هنگام چای ریختن و یا آب جوش ریختن آسیبی نبیند.

تمامی موارد گفته شده از راهنمای خرید استکان ها می باشد که ما در هنگام خرید باید به آن ها توجه نماییم تا بتوانیم بهترین نوع و با کیفیت ترین استکان ها را خریداری نماییم.

عوامل موثر بر کاهش کیفیت استکان شیشه ای

عوامل موثر بر کاهش کیفیت استکان شیشه ای عوامل زیادی وجود دارد که در کاهش کیفیت موثر می باشد ما در ادامه به چند مورد از این عوامل موثر بر کاهش کیفیت استکان می پردازیم. برای تولید استکان با کیفیت باید در هنگام تولید به این موارد اهمیت بسیار بالایی داد و آن ها را بنابر قانون های خود اعمال نمود.

 • پیوند آن ها باید یونی باشد یعنی باید ماهیت کووالانتی داشته باشد.
 • باید دارای اختلاف الکترونگاتیویته باشد.
 • باید سرعت کریستالیزاسیون کمی داشته باشد.
 • جوانه زنی و رشد آن باید متناسب باشد.

تمامی این موارد بر کیفیت استکان تاثیر گذار است و اگر هر کدام از این موارد اعمال نگردد کیفیت استکان ها کاهش می یابد. یکی از مهم ترین مورد سیلیس آن می باشد که اگر هنگام درست نمودن هر چه درصد سیلیس امیز پایین تر باشد کیفیت استکان نیز رو به کاهش است.

بررسی مشکلات صادرات استکان شیشه ای

بررسی مشکلات صادرات استکان شیشه ای در تمامی کشورها مردم برای صادرات باید به یک سری قوانین و مقررات دست پیدا نمایند و آن ها را رعایت نمایند تا بتوانند وسایل مورد نیاز خود را به دیگر کشور ها صادر کنند. در ایران نیز مشکلات فراوان بسیار زیادی وجود دارد که صادرات استکان شیشه ای به خارج را مشکل ساز می کند. در ادامه به بررسی چند مورد از مشکلات صادرات می پردازیم:

 • مشکلاتی که در داخل بوجود آمده(بوروکراسی)
 • وجود داشتن دامپینگ( یعنی یک وسیله ای را با کمترین قیمت حتی زیر قیمت واقعی خود به فروش رساندن برای این که بتوانند بازار را در دست خود نگاه دارند که کشور هایی مانند هند و ترکیه به این کار روی آورده اند)
 • عدم ساماندهی و عدم نظارت دولت برای صادرات
 • به روز نبودن در صادرات صنعت شیشه
 • واردات بی جا از سوی برخی کشور ها به داخل کشور
 • دیپلماسی ضعیف در حوزه ی شیشه و صادرات
 • نوسانات زیاد
 • یکسان نبودن نرخ ارز
 • مسائل ارزی
 • و…

تمامی موارد گفته شده مشکلات صادرات استکان شیشه ای به خارج از کشور می باشد که باید برای تمامی این ها اندیشه کرد و راه حل تازه یافت تا بتوان به راحتی به خارج صادر نماییم.

شیشه های مختلف و متفاوتی وجود دارد که عبارتند از: بلوریجات از جمله: لیوان، نیم لیوان، استکان، ظروف پیرکس، تابه پیرکس، اردو خوری، قاب شیرینی، کاسه، ظروف درب دار یخچالی و … که تولید کنندگان ما در این حوزه ها به فعالیت مشغول هستند. قیمت ها نیز متفاوت است، مثلا قیمت استکان اصفهان با قیمت استکان نیکا با هم دیگر متفاوت می باشد و هر کدام بر اساس جنس، کیفیت، زیبایی و … مورد ارزیابی قرار می گیرند و قیمت گذاری می شوند.

فروش ویژه استکان شیشه ای دسته دار با نازل ترین قیمت

فروش ویژه استکان شیشه ای دسته دار با نازل ترین قیمت مراکز ما دارای فروش ویژه استکان شیشه ای دسته دار با نازل ترین قیمت می باشد که شما می توانید برای خرید این استکان های شیشه ای با بهترین قیمت و کیفیت بسیار بالا به مراکز ما مراجعه نمایید و آن را مشاهده کنید و طبق سلیقه خود و یا نیاز خود آن ها را خریداری نمایید. با فروش ویژه ای که مراکز ما در اختیار شما عزیزان گذاشته است شما می توانید با کیفیت ترین آن را برای کادو و یا برای خود تهیه نمایید و از آن لذت ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما