ظروف بلور در شيراز | توزیع و پخش آن در کشور

ظروف بلور در شيراز یکی از جمله ظروف بلور تولید شده در داخل کشور ایران می باشد که بسیاری از افراد به خرید این محصول بسیار علاقه نشان می دهند چرا که هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم می توان در میان تنوع بسیار بالای محصولات تولید شده، کالای مورد نظر خود را خریداری نمود، برای این که بتوانیم محصول مورد نیاز خود را با اطمینان کامل از اصل بودن آن ها خریداری نمایم باید به مراکز و نمایندگی های معتبری که محصولات تولیدی این شرکت را عرضه می دارند مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را با خیال راحت خریداری کرد.

ظروف بلور در شيراز | توزیع و پخش آن در کشور

عرضه کننده بلور مرغوب در کشور

عرضه کننده بلور مرغوب در کشورمراکز بسیاری در گوشه و کنار کشور ایران وجود دارد که به عرضه انواع بلور می پردازند، اما شما باید به این نکته توجه داشته باشید هنگامی که به این مراکز برای خرید بلور مراجعه می نماید باید برای این که ظروف بلور خوبی را انتخاب نماید و از انتخاب خود پشیمان نشوید باید به نکاتی توجه داشته باشید که عبارتند از:

 • ظروف بلور باید بدون هیچگونه ترک خوردگی باشند، چرا که این امر مقاومت مکانیکی بلور را کاهش می دهد.
 • سطح داخل و همچنین سطح خارجی ظروف باید صاف و یکدست باشد.
 •  هر گونه سطح تیره یا هر گونه لکه که با آب داغ تمیز نشود، مجاز نیست.
 • هنگامی که ظروف بلور را خریداری می کنید تجه داشته باشید که هیچ گونه حبابی در آن نباشد که این امر باعث شکستگی می شود.

صادرات بلور به قیمت کارخانه

صادرات بلور به قیمت کارخانهبرای تولید نمودن انواع ظروف بلوری از ماده اولیه ای چون سیلیس، کربنات سدیم، خرده شیشه، دولومیت و فلدسپات استفاده می شود. این مواد در کارخانه ها و یا کارگاه های تولید ظروف بلوری با یک دیگر ترکیب می شوند و سپس در کوره ای در دمای ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرند تا ذوب شوند و سپس این ماده مذاب بدست آمده را در قالب های مختلف می ریزند و سپس ظروف مورد نظر بدست می آید. کشور ایران به دلیل این معدن های بسیاری از مواد اولیه تهیه بلور را دارد به همین منظور امروزه توانسته است محصولات بلوری خوب و با کیفیتی را تولید نماید و به خارج کشور محصولات تولیدی خود را صادر نماید. از جمله کشور های که این ظروف تولید شده ایرانی صادر می گردد عبارتند از:

 • عراق
 • کشور های خاور میانه
 • کشور های اروپای
 • ترکبه

شرکت تولید کننده بلور صادراتی

شرکت تولید کننده بلور صادراتی با کیفیت می توانند محصولات مرغوب و درجه یک ایرانی کریستال جی سی سی را از مراکز و نمایندگی های معتبری که محصولات تولید شده این کارخانه را عرضه می دارند خریداری نماید.

این شرکت محصولات تولیدی خود را بسیار با طراحی زیبا و منحصر به فرد تولید می کند. کریستال های تولید شده توسط این شرکت طبق تمامی استاندارد های لازم تهیه و تولید گردیده است به طوری که محصولاتی که برای فروش عرضه می کند بدون هیچ گونه مشکل فنی و کیفی می باشد. به عنوان مثال ظروف کریستال جی سی سی دارای ویژگی های زیر است که عبارتند از:

 1. عدم وجود حباب
 2. عدم وجود موج
 3. رنگ مطلوب کریستال به دلیل کیفیت بالای مواد اولیه

با کیفیت ترین بلور در ایران

با کیفیت ترین بلور در ایراناگر شما قصد خرید در ایران را دارید می توانید به نمایندگی ها و مراکز معتبری که در سرتاسر کشور وجود دارد مراجعه نماید و در میان تنوع محصولاتی که در این مراکز عرضه شده است محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید، قیمت محصولات عرضه شده در این مراکز قیمت عمده بلور می باشد و شما می توانید با قیمت بسیار مناسب محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید.
استفاده از ظروف شیشه ای دارای مزایای بسیاری می باشد به همین دلیل بیشتر افراد علاوه بر توجه به زیبایی که این ظروف دارند به منظور بهداشتی بودن آن این ظروف بلور را خریداری می کنند از جمله مزایای این ظروف عبارتند از:

 1. به آسانی آلوده نمی شوند.
 2. شتشوی راحت
 3. قابلیت دیدن محتویات ظروف

توجه باید داشته باشید که هنگامی می خواهید این از این ظروف استفاده نماید نباید آن ها را در معرض شوک حرارتی قرار دهید و یا همچنین آن ها را بر روی حرارت مستقیم قرار دهید.

لیست قیمت روز انواع بلور

لیست قیمت روز انواع بلورلیست قیمت فروش کریستال و بلور و آخرین تولیدات ساخته شده در کشور ایران را می توانید به صورت حضوری از نمایندگی ها و مراکز فروشی که در سرتاسر کشور ایران وجود دارد مطلع شوید و همچنین می توانید به صورت غیر حضوری از فروشگاه های اینترنتی معتبری موجود استفاده نماید و محصولات خود را با اطمینان کامل از این مراکز خریداری نماید و در صورت هر گونه مشکل در انتخاب محصول مورد نیاز خود می توانید از کارشناسان و مسئولین فروش بهره ببرید تا شما را به درستی راهنمایی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما