46.png
خانه / بلور / ظروف بلور ساده مخصوص پذیرایی

ظروف بلور ساده مخصوص پذیرایی

انواع ظروف بلور را می توان از جهات مختلف دسته بندی کرد. یکی از این جهات، کاربردهای ظروف می باشد. ظروفی برای دکوری، پذیرایی و غیره استفاده می شوند. امروزه بسیاری از مردم از ظروف بلور ساده برای پذیرایی از مهمان استفاده می کنند. استفاده از این بلورها در کنار شیک و زیبا بودن، می تواند مزیت های دیگری مانند از مد نرفتن، امکان استفاده همیشگی و غیره را نیز داشته باشد. 

 ظروف بلور ساده مخصوص پذیرایی

انواع ست بلور ساده

انواع ست بلور سادهبلورهای ساده را می توان به ست های مختلف و متنوع دسته بندی کرد. برای آشنایی با ست های مختلف بلور ساده، تنها کافی است سری به مرکز فروش انواع بلور بزنید. در این مرکز می توانید انواع سرویس بلور ساده را در طرحها و رنگ های مختلف مشاهده کنید و در صورت تمایل به انتخاب و خرید آن اقدام کنید. ست های بلور ساده را می توان بر اساس عوامل زیر به نوع های مختلف دسته بندی کرد. از جمله آنها عبارتند از: 

  • کیفیت بلور: یکی از مهمترین معیارها برای دسته بندی انواع بلور ساده توجه به کیفیت آن است. بر این اساس که بلور درجه یک است و یا از درجه های دو و سه در تولید استفاده شده است می تواند با هم فرق کند. 
  • کاربردی و استفاده: از بلورهای ساده می توان برای کارهای مختلف استفاده کرد. امروزه بسیاری از مردم به دلیل این که این نوع بلورها کهنه و قدیمی نمی شوند به استفاده از این بلورها به عنوان سرویس بلور پذیرایی می پردازند. 
  • طرح و نوع مدل: از دیگر معیارهای برای دسته بندی انواع بلور ساده، توجه به طرح و نوع مدل آن است. این نوع بلورها را می توان به طرح های ساده و یا طرح های به مدل های مختلف دسته بندی کرد. 

علاوه بر اینها، می توان به انواع دیگری از بلورهای ساده اشاره کرد. بلورهایی که بر اساس، چند نفره بودن و یا برند تولید کننده و محل تولید به دسته های مختلف و متنوع دسته بندی می شوند. 

سرویس بلور ساده ۵۰ نفره پذیرایی

سرویس بلور ساده 50 نفره پذیراییاز بلورهای ساده بیشتر برای پذیرایی استفاده می شود. امروزه در بسیاری از خانه ها از سرویس بلور ساده به عنوان سرویسی که هیچ وقت قدیمی و کهنه نمی شود، برای پذیرایی از مهمان استفاده می گردد. این بلورها، در تعداد مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که سرویس بلور ساده ۵۰ نفره پذیرایی یکی از مهمترین و محبوبترین نوع آن است. از این سرویس امروزه به عنوان یک سرویس کامل برای جهیزیه عروسی استفاده می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسین فروغی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128890436
کانال تلگرام: tawasom_1@
واتس اپ: 09128890436
اینستاگرام: tawasom1
فیس بوک: tawasom.tawasom.9
توئیتر: TAWASOM_1
آپارات: TAWASOM
پست الکترونیکی: info@bolouran.ir

مطلب پیشنهادی

ارزانسراي بلور | خرید و فروش بلور ارزان

ارزانسرای بلور یکی از مکان هایی است که شما می توانید با خیال راحت انواع شیشه و بلورجات را با قیمت مناسب تهیه کنید. کارخانه بلور نوری تازه یکی از برندهای معتبری

پاسخی بگذارید